Diskusijų festivalis MOKYTOJO BALSAS 2019: socialinis emocinis ugdymas

Renginys nebeaktyvus

Renginio informacija

Apie diskusijų festivalį:

Apie permainas švietimo srityje geriausia kalbėti diskutuojant. Juk diskusija – būdas ne tik išklausyti kitus, tačiau ir patiems išsakyti savo nuomonę.

Diskusijų festivalis „Mokytojų balsas“  – tai galimybė švietimiečiams susitikti ir pasidalinti savo mintimis ir įžvalgomis, interaktyviai dalyvauti diskusijoje, klausytis ir išgirsti vieniems kitus, drąsiai reikšti savo mintis, ploti ar net švilpti. Kitaip tariant, buvime su kitais mokytis reflektuoti, kalbėtis apie tai, kas svarbu ir jaudina.


Renginio tikslas:

Atvirai, be baimės gvildenti aktualiausias švietimo temas, kelti klausimus apie socialinio emocinio ugdymo pritaikymą mokykloje, jo tikslus ir uždavinius. Paprastai tariant, suvokti kas iš to? Ir kam to reikia? Atsakyti į šiuos ir kitus švietimo bendruomenei aktualius klausimus padės savo srities profesionalai. Kad būtų drąsiau pradėti kalbėtis, diskusijoms toną duos socialinio emocinio ugdymo ekspertai, kurie mielai išklausys ir visų norinčiųjų pasisakyti.

Nepamirškite, kad mokytojas, tai ateities visuomenės formuotojas, todėl būtina išgirsti, apie ką šnabždamasi mokyklos koridoriuose, kabinetuose, mokytojų kambariuose ar tyliai užvėrus namų duris. Nepraleiskite progos atvirai padiskutuoti su žymiausiais švietimo ekspertais. Būkite aktyvūs diskusijų festivalio „Mokytojo balsas“ dalyviai ir išdrįskite atvirai kalbėtis apie mokyklą, į kurią norisi eiti.

 

Diskusijų temos:

„Kas mokyklose yra prioritetas, dalykinių žinių ugdymas ar socialinis ir emocinėms ugdymas? O gal egzistuoja balansas?" Mokyklų vadovai, praktikai, ekspertai apie tai: kaip išlaikyti balansą tarp SEU ir dalykinių žinių ugdymo, kaip galima integruoti SEU į pamokų veiklas, asmeninės įžvalgos apie tai kaip SEU prisideda prie akademinių pasiekimų ir ar jis iš tiesų reikalingas?

„Kaip klasės vadovas gali formuoti klasės bendruomenę?“ Mokyklų vadovai, praktikai, ekspertai diskutuos apie tai: koks klasės vadovo vaidmuo šiandien? Ką klasės vadovui reiškia juo būti? Ar per pertraukas jis lieka klasėje? Koks santykis su auklėtiniais lemia tai, kad jie nori sugrįžti į klasę? Kaip klasės vadovas gali formuoti/sutelkti klasės bendruomenę.

„Kaip įvertinti mokinio/ mokytojo sėkmę klasėje/ mokykloje?" Ar dabartinis mokinio pasiekimų vertinimas pažymiais skatina, o gal priešingai, smukdo vaikų motyvaciją veikti / tobulėti? Sėkmingos mokyklos vertinamos pagal tai kiek mokinių surenka aukščiausius brandos egzaminų balus, dalyvauja olimpiadose, įstoja į aukštąsias mokyklas. Ar tokie algoritmai nėra paviršutiniški?

„Kas yra socialinis emocinis ugdymas dar viena populiari sąvoka ar įrankis, padėsiantis siekti tikslų mokykloje, darbe, visuomenėje?" Žymūs visuomenės veikėjai apie tai: kaip socialiniai emociniai įgūdžiai praverčia įvairiose kasdieninėse situacijose: darbo pokalbyje, derybose, kūrybiniame procese, komandiniame. 

 

 

Renginio kaina: 9 eurų asmeniui arba 6 eurai asmeniui, jei iš tos pačios ugdymo įstaigos registruojasi daugiau nei 4 asmenys.
Registruojantis pasirinkite dalyvių skaičių ir taip bus sugeneruota nuolaida.

 

Renginio programa: PDF

 

Programa akredituota Lietuvos vaikų ir jaunimo centre. Dalyviams bus išduodami kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Akreditavimą patvirtinantis raštas: PDF

 • Renginio data

  2019 / 02 / 18

  Renginio laikas

  10:00

  photo
 • Renginio vieta

  Šiaulių arena, J. Jablonskio gatvė, Šiauliai, Lietuva

Renginio bilietai


Mokytojo balsas

9 €

9 eurų asmeniui arba 6 eurai asmeniui, jei iš tos pačios ugdymo įstaigos registruojasi daugiau nei 4 asmenys.
Registruojantis pasirinkite dalyvių skaičių ir taip bus sugeneruota nuolaida

Renginio pranešėjai

 • photo
  Vaidotas Bacys

  Šiaulių r. Aukštelkės mokyklos - daugiafunkcio centro direktorius

 • photo
  Miša Jakobas

  Vilniaus Šolomo Aleichemo ORT gimnazijos direktorius

 • photo
  Loreta Kaltauskienė

  Klaipėdos r. Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, etikos ir filosofijos mokytoja metodininkė, tarptautinės socialinio emocinio ugdymo programos Lions Quest instruktorė.

 • photo
  Joana Gaidamavičienė

  Dviejų sūnų Pijaus 15 m. ir Fausto 9 m. mama. AB Citadele banko Šiaulių filialo valdytoja, Šiaulių moterų žolės riedulio klubo Gintra-Strektė- Universitetas žaidėja, klubo direktorė. Šiaulių verslo moterų tinklo narė, BNI tinklo narė

 • photo
  Asta Sakalienė

  Panevėžio „Vilties“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja ekspertė, profesijos patarėja

 • photo
  Vitas Zabita

  Alytaus Šaltinių pagrindinės mokyklos ir Alytraus r. Simno gimnazijos dailės, braižybos mokytojas metodininkas ir technologijų mokytojas. Dešimtos klasės auklėtojas, mokyklos tarybos narys

 • photo
  Jūratė Arštikaitienė

  Šakių rajono Sintautų pagrindinės mokyklos socialinė pedagogė metodininkė, socialino emocinio ugdymo ekspertė, lektorė, vaikų dienos centro vadovė

 • photo
  Reda Kunickienė

  Raseinių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė, psichologė, lektorė, Lietuvos Socialinio emocinio ugdymo asociacijos prezidentė

 • photo
  Veronika Naumovaitė

  Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos mokytoja

 • photo
  Marija Vyšniauskaitė

  Lietuvos laisvosios rinkos instituto Švietimo centro vadvė

 • photo
  Inga Naujalė

  Tarptautinės Dofe programos jaunimui vadovė Lietuvoje

 • photo
  Unė Kaunaitė

  Ministro Pirmininko patarėja

 • photo
  Raminta Rupšienė

  VšĮ „Saulės gojus“ mokytoja

 • photo
  Rūta Songailienė

  KTU Vaižganto progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, TAMO modulio Individuali mokinio pažanga rengėja

 • photo
  Ieva Mažulienė

  Kaišiadorių rajono Žiežmarių gimnazijos direktorė

Rėmėjai ir partneriai